Kolędowanie Kuniczanki

  Julita Karkocha

Po dość długiej przerwie, zespół rozwijający wokalne talenty dzieciaków naszej szkoły, miał możliwość wystąpienia przed większą publicznością. Koncert kolęd i pastorałek odbył się 17 stycznia 2021r. w kościele pw. św. Wawrzyńca w Kunicach.

Zespół Pieśni i Tańca ,,Kuniczanka” zaprezentował się wykonując następujące pastorałki: ,,Uciekali”, ,,Chojka” oraz ,,Tylko jedna jest taka noc”.Spotkanie opłatkowo- noworoczne w Prymusowej Woli

  Julita Karkocha

Dnia 28 grudnia, w strażnicy OSP w Prymusowej Woli, odbyło się spotkanie opłatkowo- noworoczne. Wśród licznie zebranych gości znaleźli się komisarz unijny ds. rolnictwa Janusz Wojciechowski oraz poseł Grzegorz Wojciechowski.

Pomimo tego, ze spotkanie odbyło się już po świętach Bożego Narodzenia, panująca tam atmosfera była istnie świąteczna. Ten niepowtarzalny w roku czas, niewątpliwie kojarzony jest z kolędowaniem, którego nie brakowało podczas tego spotkania. W ten szczególny, świąteczny nastrój, wszystkich zgromadzonych gości miał zaszczyt wprowadzić zespół Kuniczanka.


Zaloguj