100 LAT SZKOŁY W KUNICACH

  Ewa Stępniewska

22 września 2018 r. miał miejsce Jubileusz 100-lecia Publicznej Szkoły Podstawowej im. Wandy i Henryka Ossowskich w Kunicach.


Kuniczanka w Radomiu

  Ewa Stępniewska

W dniu 14 września  2018 r. Dziecięcy Zespół Wokalno-Taneczny KUNICZANKA uświetnił Galę Jubileuszową 25-lecia Radia Plus RADOM.

 


Występ dla delegacji z gminy Sławno woj. zachodniopomorskie

  Ewa Stępniewska

27 sierpnia 2018 r.  w budynku OSP w Prymusowej Woli zespół KUNICZANKA wystąpił przed przedstawicielami gminy Sławno w woj. zachodniopomorskim. Nasi mali artyści bardzo ładnie się zaprezentowali. Za swój występ otrzymali gromkie brawa  i pamiątkowe kubki.


WIECZÓR SOBÓTKOWY 2018

  Ewa Stępniewska

23 czerwca 2018r. w Wincentynowie, odbył się „Wieczór Sobótkowy” zorganizowany przez Wójta Gminy i GOK w Sławnie. Program obejmował przedstawienie obrzędu Nocy Świętojańskiej w wykonaniu KGW „Niebowianki„ z Wincentynowa, puszczanie wianków, konkurs tańca ludowego, konkurs na najładniejszy wianek sobótkowy, zabawy integracyjne, degustacja potraw regionalnych oraz zabawa ludowa. Na scenie przed zebraną publicznością zaprezentował się także zespół KUNICZANKA. Pięknie wyglądały dziewczynki w wiankach zrobionych z kwiatów i ziół.


WYSTĘP W PRYMUSOWEJ WOLI

  Ewa Stępniewska

W dniu 24 maja zespół KUNICZANKA uświetnił swoim występem wydarzenie sportowe jakim była XIII Wojewódzka Olimpiada Osób Niepełnosprawnych „Ziemia Łódzka 2018”


Zaloguj