Zakończenie przedszkola

  Julita Karkocha

,,Wakacyjne plany Żab” 🐸🐸– pod takim hasłem Żabki zaprezentowały ostatnie w tym roku szkolnym przedstawienie. Drodzy Rodzice, Kochane Dzieciaki, dziękujemy za wspólnie spędzony rok! Mamy nadzieję, ze była to dla Was przygoda, którą będziecie miło wspominać 🙂 Ciocie Julitka, Monia i Aga życzą wspaniałych wakacji 🌞⛱️🌴


Cudowny DZIEŃ DZIECKA w Kunicach

  Martyna Piwowarczyk

Ach cóż to był za wspaniały dzień! 9 czerwca nasze Smerfiki i inne dzieci miały okazję wyszaleć się na dmuchańcach, zjeść popcorn, watę cukrową i pyszną kiełbaskę z grilla! Wszystko to dla naszych dzieciaczków z okazji ich święta! Były gry i zabawy i pyszny poczęstunek!

Dzieci były zachwycone wszystkimi atrakcjami! Ten dzień na pewno na długo pozostanie w ich pamięci!


Szkolny Dzień Dziecka

  Anna Kupis

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”  Janusz Korczak

                 9 czerwca b.r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Tego dnia uśmiech nie schodził z dziecięcych twarzy. Uczniowie w  odpowiednich grupach świetnie  bawiły się na hali i świeżym powietrzu. Korzystały z zasponsorowanego przez Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej w Kunicach   dmuchanego placu zabaw, zjeżdżalni, trampoliny, toru przeszkód. Dodatkowo każde dziecko odwiedziło kawiarenkę gdzie przemiły Pan Maciej  częstował watą cukrową  lub popcornem. Punktem kulminacyjnym było jedzenie  przepysznych  kiełbasek z grilla. Dzień Dziecka w naszej szkole obfitował w wiele atrakcji. Uczniowie puszczały bańki, przeciągali linę, tańczyli, rzucali do tarczy, a  chętne brały udział w  sportowych rozgrywkach. Ten wyjątkowy dzień, dostarczył dzieciom  wielu emocji.


Dzień Dziecka u Żabek

  Julita Karkocha

1 czerwca, czyli Dzień Dziecka to bardzo ważne święto, na które wszystkie Przedszkolaki oczekiwały z niecierpliwością. W tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe. Wszystkim zależy, aby był on wyjątkowy i długo wspominany.

Pierwszą atrakcją, która czekała na Żabki zaraz po przyjściu do przedszkola było malowanie buziek. Ciocia Monia i ciocia Aga stworzyły na buźkach dzieci istne arcydzieła 🙂  W dalszej części dnia, dzieci udały się do sali Smerfików, którą ciocie zamieniły w SALĘ KINOWĄ. Dzieci zakupiły w kasie biletowej bilety i otrzymały ciepły popcorn. Po zajęciu miejsc Przedszkolaki na dużym ekranie obejrzały bajkę pt. ,, Byczek Fernando”. Po powrocie do sali każdy otrzymał wspaniały prezent, który zabrał ze sobą do domku.

Mamy nadzieję, że ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń 🙂


Dzień Dziecka

  Anna Kupis

1 czerwca to święto wszystkich dzieci na całym świecie. Dzień ten w naszej grupie również upłynął w wyjątkowej atmosferze. Tego dnia przedszkolaki zamykały się w bańkowej tubie, robiły bańki mydlane i bawiły się otrzymanymi prezentami. To był wyjątkowy dzień, który dostarczył dzieciom wielu emocji. Wszystkim Starszakom życzę, by każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka. 


Zaloguj