Razem z „Kubusiem” dbamy o ptaki zimą

  Ewelina Biskup

Jak co roku w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Kubusiowi Przyjaciele Natury” przedszkolaki zapoznały się z tematem dokarmiania ptaków zimą. Panie zaprezentowały dzieciom plakaty ptaków zimujących w Polsce, jak i tych odlatujących na okres zimy do cieplejszych krajów. Przedszkolaki wykonały grupową pracę plastyczną „Ptaki w karmniku”, po czym udały się do ogródka dydaktycznego, by tam uzupełnić kilka karmników ptasimi smakołykami. Dzieci z grupy „Żabki” wiedzą, że obecna pora roku to trudny czas dla ptaków, dlatego nigdy nie zapominają o swoich skrzydlatych przyjaciołach.


Wigilia w naszym przedszkolu

  Ewelina Biskup

W piątek 18 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu Wigilia Święta Bożego Narodzenia. W całym przedszkolu panowała radosna, ożywiona  atmosfera. Panie rozdały dzieciom opłatek i złożyły najlepsze bożonarodzeniowe życzenia. Wspaniałym momentem było wspólne kolędowanie i składanie świątecznych życzeń. Nie zabrakło też wspólnego wigilijnego poczęstunku. Przedszkolaki obdarowały Panią Dyrektor oraz pracowników szkoły własnoręcznie wykonanymi upominkami. Wierzymy, że takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych lecz również, co najważniejsze, wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.


Świąteczne życzenia! 🎄🎄🎄

  Iwona Wróbel

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia dzieci z grupy Smerfy składają najserdeczniejsze życzenia! Zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i wielu łask Bożych😊 WESOŁYCH ŚWIĄT 🎄🎄🎄


Wigilia.

  Iwona Wróbel

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończył się wspólną wigilią, która odbyła się 18 grudnia. Dzieci w tym dniu wspólne kolędowały, dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia oraz zjadły  wspólny wigilijny poczęstunek.


Przygotowania Smerfików do świąt. 🎄🎄🎄

  Iwona Wróbel

Święta Bożego Narodzenia to czas najpiękniejszy- pełen radości i wzruszeń,  poprzedzony intensywnymi przygotowaniami. Również w naszym przedszkolu już na początku grudnia rozpoczęliśmy przygotowania do tego niezwykłego wydarzenia. Dzieci wykonały piękne prace plastyczne, które ozdobiły salę przedszkolną oraz upiekły pyszne pierniczki.


Zaloguj