Świąteczne życzenia! 🎄🎄🎄

  Iwona Wróbel

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia dzieci z grupy Smerfy składają najserdeczniejsze życzenia! Zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i wielu łask Bożych😊 WESOŁYCH ŚWIĄT 🎄🎄🎄


Wigilia.

  Iwona Wróbel

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończył się wspólną wigilią, która odbyła się 18 grudnia. Dzieci w tym dniu wspólne kolędowały, dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia oraz zjadły  wspólny wigilijny poczęstunek.


Przygotowania Smerfików do świąt. 🎄🎄🎄

  Iwona Wróbel

Święta Bożego Narodzenia to czas najpiękniejszy- pełen radości i wzruszeń,  poprzedzony intensywnymi przygotowaniami. Również w naszym przedszkolu już na początku grudnia rozpoczęliśmy przygotowania do tego niezwykłego wydarzenia. Dzieci wykonały piękne prace plastyczne, które ozdobiły salę przedszkolną oraz upiekły pyszne pierniczki.


Mamo, tato jestem przedszkolakiem!

  Iwona Wróbel

Uroczystość pasowania to czas z niecierpliwością oczekiwany przez wszystkie dzieci i ich rodziców, ponieważ jest  pierwszym tak ważnym i poważnym debiutem dzieci na scenie przedszkolnej. Niestety w tym roku w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną rodzice nie mogli podziwiać swoich dzieci podczas występu. W tym dniu maluszki zaprezentowały wiersze i piosenki. Następnie złożyły uroczystą przysięgę, a pasowania olbrzymią kredką na dzielnego i grzecznego przedszkolaka dokonała pani dyrektor Beata Chrustowicz.  Każdy maluch otrzymał pamiątkowy dyplom i słodką niespodziankę ufundowaną przez Radę Rodziców.   


Mikołaj, Mikołaj …

  Iwona Wróbel

„Mikołaj, Mikołaj jedzie samochodem…” słowami tej piosenki dzieci z grupy „Smerfy” przywitały wspaniałego gościa w przedszkolu- świętego Mikołaja. Gość z Dalekiej Laponii wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków oraz zachwyt jego obecnością. Podczas spotkania Mikołaj pytał dzieci: czy były grzeczne, czy zjadają wszystkie posiłki? Itp. Mikołaj wszystkie dzieci obdarował wspaniałymi prezentami. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia.


Zaloguj