DZIEŃ MAMY I TATY:)

  Iwona Wróbel

„Drogie Mamy, Tatusiowie dzisiaj Wasze święto,
więc buziaki ślą dzieciaki z miną usmiechniętą..”


Zabawy w fryzjera.

  Iwona Wróbel

W najmłodszej grupie naszego punktu przedszkolnego powstał salon fryzjerski „U Smerfików”. Ciocia zaprezentowała dzieciom przybory, które są niezbędne w pracy fryzjera. Następnie maluszki mogły same wcielić się w rolę fryzjera- czesały kolegów i koleżanki, robiły im różne fryzury itp. Na zakończenie każde dziecko miało zrobioną fryzurę przez ciocie, nie obyło się bez malowania włosów. Był to wspaniały dzień a nowe fryzury sprawiły, że każdy Smerf był zadowolony.


DZIEŃ STRAŻAKA.

  Iwona Wróbel

Maluszki z naszego punktu przedszkolnego wcieliły się w rolę strażaków. Na początku spotkania ciocia wyjaśniła dzieciom na czym polega praca strażaka i co jest mu niezbędne do pracy. Następnie z ciociami Smerfy wyruszyły na wspólna akcję podczas której „gasili pożar”. Był to wspaniały dzień przepełniony wesołą zabawą i nauką.


„Jesteśmy Polką i Polakiem… „

  Iwona Wróbel

„Jesteśmy Polką i Polakiem, dziewczynką fajną i chłopakiem, kochamy Polskę z całych sił, chcemy byś również kochał ja i Ty … „


DZIEŃ KSIĄŻKI.

  Iwona Wróbel

Zgodnie z kalendarium ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom” obchodziliśmy 23 kwietnia „Międzynarodowy Dzień Książki i Praw Autorskich”. W tym dniu maluszki dowiedziały się jak powstaje książka oraz jak należy o nie dbać. Smerfy otrzymały od cioć w prezencie zakładki do książki. Na koniec ciocia wcieliła się w postać doktora, który pokazał dzieciom jak leczyć „chorą książeczkę”. Następnie Smerfy odwiedziły bibliotekę szkolną.


Zaloguj