Dziękujemy!

  Iwona Wróbel

Drodzy Rodzice, z całego serca pragniemy podziękować wszystkim Państwu, którzy wykonali ozdoby wielkanocne na kiermasz, z którego dochód został przekazany dla Pani Moniki Frasuńskiej. Dziękujemy za okazane serce.


NAJPIĘKNIEJSZA MARZANNA!

  Iwona Wróbel

Z okazji pierwszego dnia wiosny w naszej grupie został zorganizowany konkurs na „Najpiękniejszą Marzannę”. Dzieci, które wykonały kukłę otrzymały dyplom oraz nagrodę za udział w konkursie. Wszystkie Marzanny były przepiękne. Dziękujemy rodzicom za współpracę. Jak co roku w naszym przedszkolu odbył się spacer w okolic z przygotowanymi Marzannami. Podczas wyjścia maluszki śpiewały wiosenne piosenki.


POWITANIE WIOSNY.

  Iwona Wróbel

Smerfiki na powitanie nowej pory roku przygotowały piękny występ. Chłopcy wcielili się w rolę bocianów a dziewczynki w rolę żabek. Maluszki zaprezentowały wiersze i piosenki o tematyce wiosennej. Nagranie przedstawienia obejrzeli rodzice oraz nasi przyjaciele z Przedszkola nr 6 w Opocznie. W tych trudnych dla wszystkich czasach udało nam się chociaż w ten sposób zintegrować.. Był  to cudowny dzień a dzieci okazały się wspaniałymi aktorami.


Wiosenny ogródek.

  Iwona Wróbel

Grupa Smerfów brała udział w pracach hodowlanych- sianiu i sadzeniu roślin. Maluszki na początku wspólnej pracy dowiedziały się co jest potrzebne do posadzenia roślin. Następnie zabrały się do pracy. Dzieci napełniły doniczki ziemią  sadziły cebulki kwiatów oraz siały owies. Wszystkie roślinki zostały umieszczone na parapecie. Smerfy obiecały, że będą dbać o przedszkolny ogródek.


Dbam o siebie i jem warzywa i owoce.

  Iwona Wróbel

Smerfy zrealizowały kolejne zadanie z ogólnopolskiego programu „Kubusiowi przyjaciele natury”. Tym razem zwrócono uwagę na konieczność spożywania warzyw i owoców.  Dzieci nazywały warzywa i owoce, określały ich kształt i kolor. Maluszki obejrzały film edukacyjny od naszego przyjaciele Kubusia. Na zakończenie aby przekonać się jak pyszne i zdrowe są warzywa i owoce przedszkolaki przygotowały sałatkę warzywną. Wszyscy zjedli ją ze smakiem😊


Zaloguj