Podwójnie Mistrzostwo Gminy w Mini Piłkę Siatkową

  Ewelina Borkowska

W piątek, 2.12.2022 r., w Publicznej Szkole Podstawowej w Kozeninie odbyły się gminne zawody sportowe w mini piłkę siatkową dziewcząt i chłopców. Do zawodów zgłosiły się reprezentacje szkół z terenu gminy Sławno (4 szkoły w kategorii dziewcząt i 6 w kategorii chłopców ). Zawody rozegrano systemem ,, każdy z każdym”, ( dziewczęta ), w kategorii chłopców utworzono 2 grupy po 3 drużyny. Po rozegraniu wszystkich spotkań dziewczęta i chłopcy zdobyli Mistrzostwo Gminy Sławno w mini piłkę siatkową.

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Oliwia Franas, Iga Rutowicz, Wiktoria Kupis, Zuzanna Jaciubek i Zuzanna Śpiewak. Opiekun: Remigiusz Łubowski.

Wyniki spotkań dziewcząt:

Kunice – Sławno 2:0

Kunice – Szadkowice 2:0

Kunice – Kozenin 2:1

Chłopcy wystąpili w składzie: Kacper Jurek, Jakub Trzciński, Oliwier Jędrzejewski, Wiktor Kwaśniak, Patryk Poddębniak i Stanisław Szmigiel. Opiekun: Remigiusz Łubowski.

Wyniki spotkań chłopców w grupie:

Kunice – Kamień 2:0

Kunice – Sławno 2:0

Spotkanie finałowe:

Kunice – Kozenin 2:1


Półfinał wojewódzki – Mini Piłka Ręczna

  Ewelina Borkowska

W środę, 30.11.2022 r., w Szkole Podstawowej nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim odbył się półfinał wojewódzki w mini piłkę ręczną w kategorii dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Do zawodów zgłosiły się 4 szkoły ( Kunice, Sulejów, Koluszki i Tomaszów ). Organizator ustalił system rozgrywek – ,,każdy z każdym”. Po rozegraniu wszystkich spotkań dziewczęta zostały Wicemistrzyniami Rejonu Tomaszowskiego w Mini Piłkę Ręczną.

Klasyfikacja końcowa:

1. SP nr 1 Tomaszów Maz.

2. PSP im. Wandy i Henryka Ossowskich w Kunicach.

3. SP nr 1 w Koluszkach.

4. SP nr 2 w Sulejowie.

Skład drużyny: Oliwia Franas, Iga Rutowicz, Marta Pawlik, Julianna Jach, Oliwia Pietrzyk, Faustyna Mazur, Zuzanna Jaciubek, Wiktoria Kupis i Zuzanna Śpiewak. Opiekun: Remigiusz Łubowski.


Dobro to wynik dzielenia!

  Julita Karkocha

Nasza szkoła po raz kolejny dołączyła do Drużyny SZLACHETNEJ PACZKI. Jest to akcja, która pokazuje, że warto pomagać, ale wymaga to zaangażowania i współpracy. Zachęcamy wszystkim Państwa do włączenia się w akcję niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Mały gest potrafi zdziałać naprawdę wiele ❤️❤️


Unihokej – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Powiat

  Ewelina Borkowska

W środę, 23.11.2022 r., w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Sławnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Opoczyńskiego w Unihokeju w kategorii dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Po rozegraniu zawodów nasze dziewczęta zostały Wicemistrzyniami Powiatu Opoczyńskiego w Unihokeju.

Skład naszej drużyny: Nadia Wróbel, Oliwia Kobalczyk, Zuzanna Zięba, Maria Szmulska, Agata Franas i Zuzanna Mazur. Opiekun Remigiusz Łubowski.


Mistrzostwo Powiatu – Piłka Ręczna

  Ewelina Borkowska

We wtorek, 22.11.2022 r., w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy odbyły się powiatowe zawody sportowe w mini piłkę ręczną dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Do zawodów zgłosiło się 6 szkół z terenu powiatu ( Kunice, Żarnów, Wójcin, Poświętne, Brzustowiec i Bukowiec nad Pilicą ). W wyniku losowania utworzono 2 grupy po 3 drużyny, następnie półfinały, zwycięzcy zagrali o 1 miejsce, natomiast przegrali o 3 miejsce. Po rozegraniu wszystkich spotkań nasze dziewczęta zostały Mistrzyniami Powiatu Opoczyńskiego w Piłkę Ręczną.

Wyniki spotkań:

Kunice – Poświętne 2:0

Kunice – Żarnów 3:1

Półfinał:

Kunice – Bukowiec 4:0

Finał:

Kunice – Wójcin 2:0

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Oliwia Franas, Iga Rutowicz, Marta Pawlik, Julianna Jach, Oliwia Pietrzyk, Faustyna Mazur, Zuzanna Jaciubek, Wiktoria Kupis i Zuzanna Śpiewak. Opiekun: Remigiusz Łubowski.


Zaloguj