Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

  Ewelina Borkowska

21 czerwca 2024 roku uczniowie po raz ostatni przyszli do szkoły aby w uroczysty sposób odebrać gratulacje i podziękowania za włożony trud w zdobywanie wiedzy oraz osiągnięte wysokie wyniki. Pani dyrektor podziękowała rodzicom za współpracę. Następnie wychowawcy klas wręczyli nagrody uczniom z najwyższą średnią oraz wzorową frekwencją. W tym dniu nagrody otrzymali najlepsi sportowcy: Oliwia Franas i Karolina Kuleta. Pan Marcin Ściubeł był sponsorem. Dziękujemy. Za zaangażowanie w zespole Kuniczanka zostały wyróżnione: Oliwia i Nadia Pawlak oraz Julianna Jach.

Na zakończenie pani dyrektor podziękowała księdzu Łukaszowi za rok wspólnej pracy.


Pożegnanie Absolwentów

  Ewelina Borkowska

20 czerwca 2024 roku dla uczniów klasy 8 po raz ostatni zadźwięczał dzwonek. Nadeszła pora rozstania z nauczycielami, przyjaciółmi i beztroskimi latami dzieciństwa, które pozostaną na zawsze w tych murach.

Uroczystość rozpoczęła dyrektor pani Beata Chrustowicz, która opisała etapy edukacji. Następnie życzyła absolwentom zdrowia, optymizmu, życzliwych ludzi oraz odwagi aby walczyć o swoje marzenia. Każdy z Was obierze za chwilę inny kurs na dalsze życie, ale pamiętajcie, że tu jest Wasza szkoła, tu zawsze czekają na Was otwarte drzwi i serca.

W tym wyjątkowym dniu nagrody otrzymali uczniowie z wysoką średnią.

Najlepszą absolwentką została Agata Franas, którą otrzymała również nagrodę za osiągniecia sportowe. Maria Szmulska oraz Bartłomiej Konewka ukończyli szkołę z wyróżnieniem.

Uczniowie przygotowali część artystyczną pod kierunkiem wychowawczyni p. Jolanty Gajewskiej. Wspominali wierszem i piosenką 8 wspólnie spędzonych lat w szkole. Następnie młodsi koledzy dobrym słowem i słodkim prezentem pożegnali absolwentów.

Po części oficjalnej uczniowie z rodzicami i nauczycielami obejrzeli prezentację i rozpoczęła się zabawa taneczna.

Pamiętajcie Przyszłość jest w Waszych rękach.


  Ewelina Borkowska

Informujemy, że dyżur w miesiącu sierpniu 2024 roku pełni Punkt Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej im. W. i H. Ossowskich w Kunicach. Karty zgłoszenia są do odbioru w szkole w Kunicach do 21 czerwca.


Electronic kit

  Ewelina Borkowska

Uczniowie klasy VI z wielkim zaangażowaniem pracowali, bawili się i odkrywali tajniki nowoczesnych technologii na zajęciach warsztatowych z wykorzystaniem pomocy  Electronic kit zakupionych w ramach projektu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI.


Święto Rodziny

  Ewelina Borkowska

7 czerwca uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami obchodzili swoje święto. Na początku dyrektor p. Beata Chrustowicz złożyła życzenie z okazji dnia mamy i taty.

Następnie uczniowie klasy IV,V i VIII zaprezentowali część artystyczną, która była podziękowaniem dla rodziców za ich trud wychowania. Występom towarzyszyły stroje okolicznościowe. Kabaret miał w zabawny sposób ukazać, jak młode mamy są postrzegane przez sąsiadki. Chłopcy wierszem wyrażali swą wdzięczność rodzicom. Finałowa część występu była muzyczna. Towarzyszył jej taniec, śpiew oraz prezentacja utworów na gitarach elektrycznych.

Na koniec wystąpiły gościnnie dwie grupy wiekowe ze szkoły tańca BAILA. Każdy mógł się sprawdzić w roli tancerza, ponieważ na ostatnie utwory zaproszeni byli rodzice z dziećmi.

Kapryśna pogoda trochę splatała nam figla, ale dzięki zaangażowaniu rodziców bawiliśmy się do końca.


Zaloguj