Serce rośnie!

  Ewelina Biskup

Drodzy Rodzice, z całego serca pragniemy podziękować wszystkim Państwu, którzy wykonali stroiki, palmy i ozdoby wielkanocne na kiermasz, z którego dochód został przekazany dla Pani Moniki Frasuńskiej. Dziękujemy za okazane sere.


Serce rośnie

  Ewelina Borkowska

Drodzy Rodzice z całego serca pragniemy podziękować wszystkim Państwu, którzy wykonali stroiki, palmy i ozdoby wielkanocne na kiermasz, z którego dochód został przekazany dla Pani Moniki Frasuńskiej.

Dziękujemy za okazane serce ❤️❤️❤️

Ozdoby na kiermasz
Ozdoby
Ozdoby od skrzatów
Baby Wielkanocne

Wracamy do nauki zdalnej w szkołach

  Ewelina Borkowska

Nowe zmiany obowiązujące od 22 marca do 11 kwietnia

Z uwagi na wysoki wzrost zachorowalności w kraju, od 22 marca do 11 kwietnia, naukę w trybie zdalnym będą realizowali uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych w całym kraju.Z wizytą u pani stomatolog

  Anna Kupis

„Żeby zdrowe zęby mieć trzeba tylko chcieć!”

W ramach szkolnej opieki stomatologicznej, uczniowie z klas 0-III pod opieką wychowawczyń dnia 16 marca b. r udały się autobusem do gabinetu stomatologicznego  w Sławnie, w którym na co dzień pracuje pani doktor Izabella Biskup- Mazur. Głównym celem wizyty było przeprowadzenie przez panią stomatolog badania jamy ustnej, przełamanie obaw przed wizytą u dentysty, a także kształtowanie nawyków prozdrowotnych. Dzieci miały okazję zapoznać się ze specyfiką pracy dentysty oraz obejrzeć wygląd i wyposażenie gabinetu stomatologicznego. Dowiedziały się również jak dbać o zęby, by były zawsze piękne i zdrowe. Pani doktor z niezwykłą serdecznością skontrolowała zęby wszystkich przybyłych uczniów naszej szkoły. Bardzo dziękujemy za tak życzliwe przyjęcie i liczymy na dalszą, owocną współpracę.


Zaloguj