Tygryski świętują Dzień Przedszkolaka

  Julita Karkocha

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września, święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci .

Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Tak też było dziś w grupie Tygryski, przedszkolaki świętowały bawiąc się wspólnie i biorąc udział w konkursach.

W tym dniu na dzieci czekało wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez  swoje Panie. Wśród nich znalazły się między innymi gry i zabawy integracyjne, konkursy i konkurencje, tor przeszkód ,tańce przy wesołej  muzyce czy seans kinowy. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Symbolem tego dnia stały się kolorowe balony, które wraz z dyplomem i odznaką dzielnego przedszkolaka  dzieci mogły zabrać do domu .

Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego TYGRYSKA.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, życzymy wszystkim przedszkolakom  aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.


Tygryski

  Julita Karkocha

Wraz z początkiem września w naszej szkole została utworzona nowa grupa przedszkolna. Dzieciaczki 4 i 5-letnie, od 1 września 2020r., uczęszczają do grupy Tygrysków. Opiekę nad Tygryskami sprawują p.Julita Karkocha i p. Martyna Piwowarczyk.Tygryski to grupa radosnych, uśmiechniętych, ciekawych świata i gotowych do zdobywania nowej wiedzy dzieciaków.


Zaloguj