Ostatnie zadanie Tygrysków zrealizowane :)

  Julita Karkocha


Tygryski żegnają przedszkole

  Julita Karkocha

Drodzy Rodzice i Wychowankowie!

Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony rok! Z łezką w oku żegnamy nasze kochane Tygryski <3 Wierzymy, że będziecie nas miło wspominać! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z oficjalnej uroczystości pożegnania Przedszkolaków.

Życzymy udanych wakacji! 🙂


Dzień Dziecka w grupie Tygryski

  Julita Karkocha

Każdego dnia staramy się, aby czas spędzony w przedszkolu przepełniony był pozytywnymi wrażeniami . Jednakże co roku to właśnie 1 czerwca jest nadzwyczajnie ważny . Tego dnia dzieci czują się wyjątkowo, a wszyscy dorośli chcą im sprawić radość. Nie inaczej było w naszym przedszkolu, już od samego rana na dzieci czekały kolorowe dmuchańce , popcorn i wata cukrowa. Dodatkowo w naszej grupie zorganizowano zabawy animacyjne z chustą, tańce i ćwiczenia ruchowe. Nie mogło zabraknąć również słodkiego poczęstunku. Na Tygryski, po wielu aktywnościach na świeżym powietrzu, w sali czekały takie smakołyki jak lody, galaretki i pyszne ciasto. Na zakończenie wesołego i pełnego wrażeń dnia, każdy Tygrysek  zabrał do domu kolorowy balon, który zapewne sprawił im wiele dodatkowej radości  !


Dzień Mamy i Taty

  Julita Karkocha

Dwa najpiękniejsze słowa świata we wszystkich językach to Mama i Tata.

Wypowiadane przez wszystkich ludzi, czy są mali, czy są duzi.

Dnia 24 maja przedszkolaki z grupy Tygryski zaprezentowały wierszyki, piosenki i taniec podczas występu artystycznego.  Było bardzo uroczyście i wesoło, dzieci w ten sposób mogły wyrazić swoim Rodzicom : miłość, wdzięczność i szacunek. W obecnej sytuacji pandemii koronawirusa, wspólne świętowanie z Rodzicami było niemożliwe. Przedstawienie zostało nagrane i udostępnione Rodzicom online.


Zabawy z kodowaniem

  Julita Karkocha


Zaloguj