Pożegnanie absolwentów

  Ewelina Borkowska

25 czerwca odbyło się w naszej szkole pożegnanie absolwentów pod hasłem „Czerp z innych, ale ich nie kopiuj. Bądź sobą.” W tej szczególnej sytuacji nagrodziliśmy i podziękowaliśmy najlepszym uczennicom klasy VIII oraz ich rodzicom. W tym roku absolwentką szkoły została Sara Jakubczyk.
Były też nagrody dla najlepszego sportowca roku, którym została Martyna Franas. Tymi słowami podziękowali nam absolwenci:


To dzięki wam umiemy sobie radzić w wielu (trudnych) sytuacjach. Mało tego zawdzięczamy wam rozwijanie naszych zainteresowań i pasji. Mieliśmy możliwość bycia: gwiazdami kabaretu, wokalistami, tancerzami, kucharzami, malarzami czy chociażby aktorami.  Powinniśmy od tego zacząć, ale chcemy przeprosić za nasze drobne i te większe przewinienia. Nie rzadko widzieliśmy ile trudu i poświęceń wymaga wasza praca. Dlatego dzisiaj , pomimo obecnie panującej sytuacji chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za:
-każdą lekcje
-każdą radę
-każdy sprawdzian
-możliwość zwiedzania Polski i świata 
-wsparcie i wiarę w nas 
-ukształtowanie naszego charakteru i osobowości 
-wyrozumiałość
-przede wszystkim, za DANIE NAM LEKCJI ŻYCIA
Niestety to co dobre szybko się kończy, a co za tym idzie nadszedł dzień, w którym musimy opuścić mury tej szkoły. Jednak mamy głęboką nadzieję, że pozostawimy w waszych sercach ślad, tak samo dobry ja ten który wy pozostawiliście w naszych. Byliście i nadal jesteście dla nas wzorem do naśladowania, który darzymy ogromnym szacunkiem.


Zaloguj