Materiały do pracy z dziećmi na czwartek 25 czerwca

  Anna Kupis

Kochane Starszaki, dziś mamy już ostatni dzień w tym roku szkolnym zdalnego nauczania. Jutro zakończenie roku, a po nim już wakacje. Ten rok szkolny dla wszystkich zarówno Was drodzy uczniowie, jak i rodziców i nauczycieli był bardzo trudny, a to za sprawą pandemii koronawirusa.

Drogie Dzieci mam nadzieje, że za Wami, mimo tych trudności wspaniały rok w oddziale przedszkolnym. Przez te miesiące dużo się nauczyliście i bardzo urośliście.Przeżyliśmy razem wiele cudownych chwil! Niestety przez ostatnie miesiące nie widzieliśmy się, ponieważ nasze plany popsuł koronawirus, dla Waszego bezpieczeństwa zostaliście w domach. Nie widywaliśmy się, ale ja jestem z Was bardzo dumna gdyż z ogromnym zapałem odrabialiście karty pracy prze zemnie zadane. Dziękuję, że tak sumiennie odrabialiście zdalne prace. Dziękuję Waszym Rodzicom, że Wam pomagali, chodź mieli wiele innych obowiązków. Drodzy Rodzice Wasza pomoc w zdalnym nauczaniu jest nieoceniona, bez Was nauczanie zdalne z tak małymi dziećmi po prostu by się nie udało. Dziękuję Wam za to !!!

Podsumowując już praktycznie miniony rok szkolny proszę, abyście się zastanowiły i spróbowały odpowiedzieć na pytania: Co najbardziej utkwiło Wam w pamięci z tego roku szkolnego, który minął? Z kim najlepiej lubiliście się bawić?; Czego nauczyliście się w tym roku?

W tym ostatnim dniu zdalnego nauczania proszę o wysłuchanie wiersza pt: „Lato wreszcie”. Drodzy Rodzice proszę o przeczytanie dzieciom poniższego wiersza.

Proszę o wykonanie zadań ze stron 46 a i b i 47 a i b.

Wiem, że może trochę do znudzenia, ale jeszcze raz przypomnijmy sobie zasady bezpieczeństwa podczas wakacji. Drodzy Rodzice proszę o odczytanie poniższych zasad swoim dzieciom.


Zaloguj