Andrzejkowy Kiermasz Słodkości

  Julita Karkocha

W ciągu ostatnich dni w naszej szkole wyczuć można było przyjemny zapach wypieków. Wszystko za sprawą uczniów, którzy należą do zespołu Kuniczanka.

27 listopada uczniowie wraz z opiekunem zespołu p. Julitą Karkocha, zorganizowali Kiermasz ciast i ciasteczek. Wszyscy członkowie zespołu z wielką radością i zapałem angażowali się w zorganizowaną akcję.

W dniu poprzedzającym kiermasz, dziewczynki uczestniczyły w zajęciach kulinarnych, podczas których piekły muffinki. Młodsi uczniowie wykonali wróżby andrzejkowe, które umieszczone zostały we wcześniej wykonanych muffinach.

W akcję zaangażowali się także rodzice, za co z tego miejsca składamy im serdeczne podziękowania.

Wypieki przygotowane przez dzieci i rodziców sprzedawane były w środę podczas długiej przerwy, a uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły z chęcią kupowali oferowane słodkości.

Przedsięwzięcie wymagało dużego nakładu pracy, jednakże przyniosło oczekiwane efekty. Dochód ze sprzedaży wypieków, przeznaczony będzie na wycieczkę przygotowaną przez opiekuna zespołu. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w osiągnięciu zamierzonego celu 🙂


Zaloguj