SMERFNE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA:)

  Iwona Wróbel

19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2018/2019. Dzieci w smerfnych strojach zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne. Maluszki śpiewały, tańczyły i recytowały wiersze. Po udanym występie Pani Dyrektor Beata Chrustowicz wręczyła drobne upominki dzieciom, były to między innymi książki, płyty ze zdjęciami z pobytu w przedszkolu oraz akcesoria do piaskownicy. Wszystkim dzieciom życzymy miłego wypoczynku i sukcesów w dalszej edukacji:)


PIKNIK RODZINNY.

  Iwona Wróbel

W piątek 14 czerwca w naszej szkole odbyła się wielka uroczystość – Święto Rodziny.   Jak co roku dzieci przygotowały z tej okazji występy. W programie artystycznym znalazły się tańce w wykonaniu wszystkich grup przedszkolnych pod kierunkiem pani instruktorki tańca ze Studia Tańca „Cantinero” z Tomaszowa Mazowieckiego. Wszyscy wykonawcy otrzymali gromkie oklaski. Całą uroczystość uświetnił rodzinny piknik integracyjny w ogrodzie przedszkolnym. Dalsza cześć „Święta Rodziny” miała charakter zabawowy. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci w postaci dmuchańców czy baniek mydlanych. Zabawy, konkurencje i tańce prowadziła  pani instruktorka Małgorzata Nasulewicz. Do zabaw chętnie włączali się także rodzice. Było to radosne i słoneczne popołudnie spędzone w wielkiej szkolnej rodzinie. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, miłą atmosferę oraz zaangażowanie w przygotowanie uroczystości.


SPOTKANIE Z ŻOŁNIERZEM!

  Iwona Wróbel

„Smerfy” odwiedził tata Wojtusia, który jest zawodowym żołnierzem. Pan Andrzej Oleksik opowiedział przedszkolakom o swojej pracy. Maluszki miały okazję zobaczyć jak wygląda strój i wyposażenie żołnierza a także przymierzyć niektóre części stroju. W tym dniu mama Wojtusia przeczytała wszystkim dzieciom bajkę a na zakończenie dzieci otrzymały drobne upominki od gości. Serdecznie dziękujemy rodzicom Wojtusia za tak miłe spotkanie!


Wycieczka do Sławna!

  Iwona Wróbel

W piątek 31 maja dzieci z Punktu Przedszkolnego pojechały na wycieczkę do Sławna. „Smerfy” i „Żabki” zwiedziły Urząd Gminy w Sławnie. Serdecznie przywitała ich Pani Beata Szlęzak- zastępca Wójta Gminy Sławno. Następnie maluszki spotkały się  z Panem Tadeuszem Wojciechowskim- Wójtem Gminy Sławno, który zaprosił ich do swojego gabinetu i opowiedział czym się zajmuje. Dzieci zostały obdarowane przez gospodarzy drobnymi upominkami.  Przedszkolaki odwiedziły również Bank Spółdzielczy w Sławnie. Kolejnym punktem wycieczki był pobyt w nowym Ośrodku Rekreacyjno- Sportowym w Sławnie. Wszyscy bardzo chętnie podejmowali zabawy na kolorowym placu zabaw.  Następnie wyruszyli do Gminnego Ośrodka Kultury w Sławnie, gdzie Pani Zuzanna Broszczyk przeczytała dzieciom bajki oraz obdarowała je cukierkami. Był to dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy.


Pokaz multimedialny.

  Iwona Wróbel

27 maja 2019r. „Smerfy” miały okazję wybrać się w niezwykłą podróż do najdalszych zakątków kosmosu. W ogromnym kulistym namiocie odbył się niezapomniany multimedialny pokaz. Wnętrze kopuły zapewniło przedszkolakom niepowtarzalny klimat i wrażenie kosmicznej przestrzeni. Dzieci z bliska podziwiały rozgwieżdżone niebo i przepiękne kolorowe gwiazdozbiory. Dla naszych maluszków nadmuchiwana, ogromna kopuła stanowiła idealną namiastkę kosmosu.


Zaloguj